REEBOK ALL TERRAIN SUPER 3.0 STEALTH: Dokonalý záběr v náročném terénu – test

Vítěz loňského testu v kategorii závodních trailovek si udržel vysokou kvalitu i v letošním roce.

Svršek boty je sice ze síťovaného materiálu, který je ale na všech kritických místech potažen gumovými prolisy, a tak je odolnost více než dostatečná – a to jak vůči okopu, tak i vlhkosti. Nemusíte tak mít obavy, že ve vlhčích podmínkách to bude stejné i uvnitř vašich bot.

Zajímavě řešené je šněrování – tkaničky neprocházejí klasickými dírkami ale tunýlky v gumových panelech. V důsledku toho, když boty jednou utáhnete, tkaničky se vám jen těžko samy povolí.

Asi největší předností modelu je excelentní záběr, především pak v náročném bahnitém nebo zasněženém terénu. Bát se však rozhodně nemusíte ani kamenitého podkladu. Na podrážce jsou 5 mm vysoké čtvercové profily, které zaručují výborný grip, a navíc je podešev v přední části širší, což záběr ještě zdokonalí. Model vás ale výborně podrží i v ostrých zatáčkách a příkrých traverzech. Patní část, jak je u většiny závodních bot zvykem, je spíše užší. Celkově se jedná o vysoce specializovanou, čistokrevnou závodní botu do náročného terénu. Pokud se účastníte například překážkových závodů nebo kratších rychlých krosů v náročných podmínkách a těžkém terénu, jsou to boty určeny právě vám.

2019-04-21T15:31:07+00:00

Napsat komentář