O nás2019-02-13T00:02:09+00:00

Náš team

Jsme parta lidí, kteří se dali dohromady díky různému sepětí s vydavatelstvím RUN magazínu. K založení e-shopu jsme se rozhodli proto, že jako aktivním sportovcům nám na česko-slovenském trhu chyběl poctivý, specializovaný e-shop, kde čtenáři a zákazníci nenajdou pouze okopírované produktové popisky od výrobce, ale reálné testy a zkušenosti s prodávanými produkty. Portál, kolem kterého by se utvořila samovolně a nenuceně celá komunita lidí, kteří budou mít možnost se do obsahu webu i sami zapojit např. testování produktů. Web je rozdělen na část e-shopu a část zabývající se testováním sportovních produktů.

 

 

Testovací část webu

Postupně budou na web přibývat testy veškerého běžeckého a cyklo vybavení tak, jak budeme sami stíhat. Díky spolupráci s RUN magazínem (dlouhodobě nejčtenějším běžeckým časopisem na českém trhu) tvoří základ našeho testérského teamu členové redakce a členové běžeckého RUN magazine teamu, kteří jsou zkušení borci, pro které je sportovní prostředí a produkty denním chlebem a rozumí jim.

Přidej se mezi testéry

Protože bychom byli rádi, aby se z našeho webu stal největší, důvěryhodný a přehledný průvodce běžců a cyklistů mezi všemožnými produkty, budeme rádi, když se i ty zapojíš. Pokud máš produkt, jehož test si zde nenašel a zároveň chuť se o zkušenosti podělit s ostatními, napiš nám na email shop@upholding.cz a obratem ti pošleme pár jednoduchých informací. Jako poděkování za tvůj příspěvek si budeš moct vybrat mezi 5% slevou na zboží, nebo 50% slevou na předplatné RUN magazínu. Více info ZDE

E-shop

Jak jsme uvedli již výše, pojetí našeho e-shopu je jiné. Chceme být vyhranění a specializovaní, přinášet naše zkušenosti a poskytovat ti tak něco úplně jiného, než ostatní s povrchními nabídkami od drogerie po nábytek. Chceme být osobní tzn. naprostým protipólem strohých a anonymních obchodů. Jsme jediní, kteří mají opravdový zájem vystavět e-shop, na kterém se dozvíte mnohem více, než jsou technická data přístroje a produktový popis výrobce. Chceme, abyste nám důvěřovali, a proto jsme otevření a zveřejňujeme po redakční editaci testy všech, kteří se rozhodli se s ostatními podělit o své zkušenosti. Pokud některý z mnoha produktů v e-shopu ještě svůj vlastní test nemá, děláme vše proto, aby se nám podařilo produkt na testování získat a brzy jej pro vás přidat.

Věříme, že naše přehledné a přímočaré pojetí stránek vám bude sympatické a oceníte práci navíc a přidanou hodnotu, kterou aktivně tvoříme, což bude nakonec rozhodující faktor pro výběr nákupu právě u nás.

Kromě toho získáš s každým nákupem nárok na slevu 20% na předplatné RUN magazínu, včetně všech výhod předplatného.

Sportujeme, testujeme, prodáváme

Pro nás není náš e-shop jenom práce, ale i koníček. Protože v životě testujeme o mnoho více než jen sportovní a outdoorovou elektroniku, pro kterou jsme e-shop vystavěli, rozhodli jsme se zveřejňovat i další naše testy všech sportovních produktů, které nám přijdou pod ruku. V záložce testy tedy najdeš nejen testy sportovní a outdoorové elektroniky, ale i běžecké boty, sportovní oblečení a doplňky, kola apod.

Stojíme si za tím, že nejdůležitější je jednoduchý a transparentní přístup. Předat důležité informace, které pro své kvalifikované rozhodnutí potřebuješ. Nevnucovat žádné speciální produkty, pojištění ke zboží apod. Prodávat pouze to, čemu rozumíme. Prodávat pouze zboží přímo od distributora tzn. s jasným původem a bez jakéhokoli překupování.

Rádi bychom pro tebe byli stabilním e-shopem (spolehlivou speciálkou na sportovní elektroniku) s garancí kvality služeb, kladným postojem k případným reklamacím a pozitivním klientským přístupem.

Nemusíme prodávat největší množství hodinek, mít největší obrat, ani nejvyšší zisk, ale chceme mít nejspokojenější zákazníky a čtenáře.

Snažíme se pro tebe držet reálné ceny s co nejnižší možnou marží, která nám však umožní existovat a hradit náklady spojené s naším webem a e-shopem. Nechceme konkurovat laciným domácím e-shopům, kterých je v  on-line prostoru mnoho, ale nenabízejí odpovídající servis, produktové popisky kopírují, mnohdy mají zboží překupované z jiných států či pochybných zdrojů, nereagují na reklamace, neodpovídají zveřejňované skladové zásoby apod. Věříme, že právě tento přístup a rozšířené produktové popisy u nás oceníš a nalezené zboží si u nás s důvěrou zakoupíš a rád se k nám web budeš vracet.

Pavel + Iveta

… a kdo pro tebe např. testuje?

Blanka Gololobovová – oblíbená šéfredaktorka RUN magazínu

Iveta Vavreková – ředitelka projektu sport-tester.cz

Michal Hrabec – dlouhodobý redaktor RUN magazínu, který spolu se Soňou tvoří oblíbený blogerský pár Running2.cz

Michal Včeliš – dlouhodobý redaktor a editor RUN magazínu, PR manager značek Reebok a RedBull

Michal Vítů – letitý redaktor RUN magazínu, běžecký trenér, ambasador značky Salming a vodič na mnoha závodních seriálech

Ondra Fejfar – aktuálně nejúspěšnější český trailový běžec a skyrunner, který už má ale i medailové ostruhy z velkých silničních závodů.

Pavel Kosař – vydavatel RUN magazínu

Petr Pechek – jeden z nejlepších českých závodníků doby, který sbírá své medailové úspěchy zejména na silničních tratích.

Soňa Kotulková Hrabcová – redaktorka RUN magazínu, která spolu s Michalem tvoří oblíbený blogerský pár Running2.cz

Zuzana Kocumová – Bezesporu nejúspěšnější světová závodnice OCR závodů, která posbírala nespočet domácích i mezinárodních medailí.

další členové naší skvělé běžecké party kolem RUN magazine teamu (foto je pouze ilustrační, všech více jak 1000 členů by se nám tam nevešlo 🙂 )